Президент Української асоціації Римського клубу із задоволенням прийняв запрошення Національного універститету державної фіскальної служби України, провівши відкриту економічну лекцію “Змінити професію країни” у четвер 27-го вересня.

“Щоб стати частиною Європи економічно Україні потрібно не створювати нові антикорупційні органи чи брати чергови кредити МВФ і ЄС….Потрібна радикальна зміна економічної політики та структурна модернізація національної економіки. Ця лекція про те “навіщо”, “що” і “як” це зробити”, – прокоментував очільник організації.

В.Галасюк відзначив високий інтерес аудиторії, результатом чого став цікавий діалог: “У нас чудова, активна та ініціативна молодь, яка цікавиться економікою і небайдужа до долі країни!

Дякую за ініціативу та всебічне сприяння в організації доценту і заступниці зав. кафедри Міжнародної економіки, к.е.н. Анні Качур, а також студентці факультету економіки, оподаткування та митної справи і учасниці Конференції наукової молоді #YSC_2017 Анні Стаднік”.

Президент УАРК відзначив, що надзвичайно прагне, аби Україну в світі знали як партнера, як майданчик для розміщення інвестицій і виробництва експортних товарів у Європу в режимі безмитної торгівлі, а не як жертву чи позичальника, який постійно потребує закордонних порад, опіки чи ультиматумів.