Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом 24 квітня 2020 року проводить конференцію наукової молоді YSC 3.0 «Економічне майбутнє України».

Наша мета – допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами власного майбутнього і успіху країни. Ми консолідуємо однодумців навколо ідей збалансованого і соціально-орієнтованого економічного розвитку.

YSC 3.0 об’єднає понад 400 талановитих студентів, викладачів і дослідників з провідних університетів з усієї країни в кампусі Unit.Verse першого українського інноваційного парку Unit.City (м. Київ, вул. Дорогожицька, 3). В центрі уваги YSC 3.0 таланти і успішні проекти, глобальні тренди в бізнесі і держуправлінні, виграшна економічна стратегія для України.

Спеціальний гість YSC 3.0 – Чандран НАЇР, засновник Всесвітнього Інституту Майбутнього (The Global Institute for Tomorrow), член Римського клубу та Королівського товариства мистецтв. Чандран НАЇР відвідає Україну вперше, на запрошення Української асоціації Римського клубу, та презентує на YSC 3.0 свій бестселер «Стала держава: майбутнє уряду, економіки та суспільства». Серед спікерів конференції – українські та іноземні економісти, вчені, державні діячі та підприємці зі світовим ім’ям.

На учасників YSC 3.0 також очікує:

  • автограф-сесія Чандрана НАЇРА;
  • корисний нетворкінг за смачною кавою;
  • можливість участі у Q&A-сесії із спікерами YSC 3.0;
  • новий конкурс економічних публікацій від Української асоціації Римського клубу;
  • розіграш 5 квитків на Київський міжнародний економічний форум;
  • екскурсія інноваційним містечком UNIT.City з відвідуванням навчального ІТ-центру UNIT.Factory.

Участь для студентів та викладачів БЕЗКОШТОВНА за результатами конкурсу мотиваційних есе «Українські таланти». Кандидати, есе яких будуть відібрані організаторами, отримають запрошення для безкоштовної участі від оргкомітету Конференції.

УМОВИ УЧАСТІ

Як це було у попередні роки дивіться у відео-сюжетах:

ICTV

1

ICTV

2

ICTV

3

ICTV

4

5 канал

5

Прямий

6

8 канал

7

8 канал

8

ObozTV

9

Idealist Media

10

Інформаційні партнери