Шановні студенти!

15 вересня за сприяння нашого партнера Бізнес-школи МІМ у КВЦ “Парковий” відбудеться найпотужніша освітня подія вересня – Міжнародний освітній форум Facing the Future!

Серед спеціальних гостей заходу:

Ювал Ной Харарі — ізраїльський історик, що спеціалізується на медієвістиці й історії війн. Він автор бестселерів «Homo Deus: коротка історія людства», «21 урок для 21-го століття» та «Sapiens». Книжки Харарі очолюють світові рейтинги з продажів, ними захоплюються Марк Цукерберг і Білл Гейтс.

Стівен Пінкер. Стівен є автором численних наукових праць у галузях експериментальної та еволюційної психології. У своїй книзі «Просвітництво сьогодні: питання розуму, науки, гуманізму і прогресу» Пінкер обстоює ідею гуманізації світу, а його теорія мови як інстинкту є однією з ключових у сучасній когнітивній лінгвістиці.

Адам Алтер – професор маркетингу і поведінкової психології у Школі бізнесу Стерна (Нью-Йоркський університет). Альтер — відомий дослідник механізмів, що формують залежність сучасної людини від технологій. Він автор книги «Нездоланні», яка була визнана кращою бізнес-книгою за версією Всеукраїнського рейтингу «Книга року-2018». Книга була видана BookСhef в серії “Бібліотека МІМ”. *Виступ відбудеться в рамках прямого включення з Нью-Йорку (США)

Українська асоціація Римського клубу запрошує СТУДЕНТІВ усіх економічних спеціальностей та курсів навчання взяти участь у форумі абсолютно безкоштовно за квотою Асоціації!

Вибір переможців відбувається рандомно, результати конкурсу і імена 15 щасливчиків ми оголосимо додатково. Просто заповніть гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/HgyuJCwv77dJayQ6A.

Хай щастить!