Українська асоціація Римського клубу за підтримки представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні розпочала онлайн-проєкт “ТОП-20 КНИГ ПРО ЕКОНОМІКУ”.

“Ми в Українській асоціації Римського клубу обрали 20 книг про економіку – від класичних до сучасних, які дуже серйозно впливали та впливають на формування економічної політики успішних країн. І за підтримки Фонду, ми попросили провідних економістів, народних депутатів, візіонерів представити вам ці книги та їх ідеї і розповісти, як вони сьогодні можуть бути застосовані в Україні”, – розповів президент УАРК Віктор Галасюк.

Перший вебінар проєкту відбувся 5-го жовтня. В рамках лекції професор, завідувач кафедри економічної теорії Національного університету «Києво-Могилянська академія», д.е.н., єдиний з України член Всесвітньої наукової асоціації «Міжнародне товариство Йозефа Шумпетера» (ISS), член Європейської асоціації еволюційної політичної економіки (EAEPE) Юрій Бажал – презентував фундаментальну книгу Йозефа Шумпетера «ТЕОРІЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ». Як наголошувалось, відома праця дає ключі до розуміння глибинної природи сучасної «Великої рецесії», витоків кризи неокласичного мейнстріму економічної теорії, а також причин аутсайдерства економіки України.