8-9 листопада на запрошення Української асоціація Римського клубу та Київського Міжнародного Економічного Форуму Київ відвідає почесний Президент Римського клубу Ернст Ульріх фон Вайцзекер, який входить до ТОП-100 світових мислителів сучасності (поряд з Полом Кругманом, Джозефом Стігліцем, Даніелем Канеманом, Тімом Бернерсом Лі, Альбертом Гором та ін.).

 

“Професор Вайцзекер є ключовим автором ювілейного звіту для Римському клубу «Come On!». Минулого року наша Асоціація видала його українською під науковою редакцією асоційованого члена Римського клубу Viktor Vovk та за підтримки банку “АРКАДА” і Jansen Capital Management“, – відзначив президент УАРК Віктор Галасюк.

“На початку квітня 2019 р. легендарна особа Ернст Ульріх фон Вайцзекер вже брав участь як почесний гість в організованій УАРК та КМЕФ Конференції наукової молоді 2.0 “Економічне майбутнє України”. А також виступив з лекцією у заснованій Богданом Гаврилишиним Бізнес-школа МІМ, в якій презентував ювілейну доповідь до 50-ліття Римського клубу “COME ON!” (2018).

Тож, на початку листопада українці знову матимуть нагоду почути унікальне візіонерське бачення для світу та України від почесного співпрезидента знаментитого Римського клубу. Приєднуйтесь!” – закликав віце-президент Асоціації Віктор Вовк.

Як зазначається, сніданок із паном Вайцзекером проходитиме в рамках Київського міжнародного економічного форуму 9-го листопада з 8:00 по 10:00 у КВЦ “Парковий”. 8-го ж листопада почесний Президент Римського клубу буде спікером панелі “Як зміни клімату змінять Ваш бізнес”.

Детальна програма КМЕФ за лінком.