Автор унікальної ювілейної доповіді Римського клубу «Сome on!», почесний президент Римського клубу Ернст Ульріх Вайцзекер провів лекцію для українських підприємців, в рамках якої поділився інсайдерською інформацією про ситуацію в глобальній економіці і власною формулою досягнення ефективності для бізнесу в умовах скорочення ресурсів.
Захід проходив 6 квітня у Бізнес-школі МІМ і розпочався з вітального слова організаторів: президента Української асоціації Римського клубу та віце-призидента бізнес-школи МІМ Вячеслава Покотила.
 Як відомо, у 2018 році Римський клуб до свого піввікового ювілею підготував доповідь «Come On! Капіталізм, короткозорість, населення і руйнування планети», спів автором якої Ернст Ульріх Вайцзекер.
«Основна наша ідея — це різниця між “порожнім світом” і “повним світом”. В період «порожнього світу» людство було нечисленним, а природи було багато. Цей період закінчився 70—80 років тому. Зараз у нас «повний світ», величезна кількість людей, нас в три рази більше, ніж було 1945 року. Але планета не більшає. Ось це одна з головних проблем, про які говорить наш клуб», — зазначив під час лекції пан Вайцзекер.