Президент Української асоціації Римського Клубу, народний депутат України (РПЛ), к.е.н. Віктор Галасюк прочитав чергову лекцію «Україна: від занепаду до процвітання». Цього разу для студентів-економістів Київського Національного Університету ім. Т.Шевченка. Після лекції, яка викликала значний інтерес слухачів, відбулась сесія запитань та відповідей.

Галасюк відзначив зацікавленість та високий рівень підготовки студентів університету, подякувавши професорсько-викладацькому складу, передусім, Директору Інституту післядипломної освіти Олександру Рожку, Декану факультету економіки Віктору Базилевичу та Завідувачу кафедри фінансів Ігорю Лютому.

«Це відверта і фахова розмова про невипадковість нинішньої економічної ситуації. Про реальні ліки від бідності, безробіття, корупції та еміграції. Про те як Україні замість сировинного дрейфу включити індустріальний та економічний форсаж. І вирватись вперед!» – наголосив Галасюк.

 

Слайди лекції.

Відео лекції.

Це вже восьма економічна лекція Президента Української асоціації Римського Клубу у провідних ВНЗ країни. Серед університетів, в яких її почули раніше: Український католицький університет – УКУ (Київ), Київський національний торговельно-економічний університет – КНТЕУ (Киів), Національна академія управління (Київ), Запорізький національний технічний університет – ЗНТУ (Запоріжжя), Національний університет водного господарства та природокористування – НУВГП (Рівне), Донецький юридичний університет – Академія поліції (Маріуполь) тощо.