Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом (КМЕФ) 30 березня проводить у м. Києві (кінотеатр «Київ») конференцію наукової молоді «Економічне майбутнє України».

Великий українець, почесний член Римського клубу Богдан Гаврилишин казав: «Молодь змінить Україну!». Ми повністю поділяємо його погляд і прагнемо його втілення в життя.

Конференція об’єднає понад 350 студентів-економістів і викладачів з провідних університетів з усієї країни і буде присвячена питанням формування нової економічної політики та плеканню підприємництва.

Наша мета – допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами кращої економічної та соціальної реальності. Дати перспективним науковцям цінні дороговкази й об’єднати їхню енергію навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку.

Спікери конференції – півтора десятка провідних міжнародних і українських економістів, науковців, успішних промисловців та підприємців.

Ключові міжнародні ТОП-спікери конференції:

Андерс Війкман (Швеція)  – співпрезидент Римського клубу

Ерік Райнерт (Норвегія)  – засновник фонду «Інший канон», голова Наглядової ради «CMD-Ukraine»

Гаррі Джейкобс (США) – член Римського клубу, головний виконавчий директор і голова ради World University Consortium, головний виконавчий директор World Academy of Art & Science

ПРОГРАМА

УМОВИ УЧАСТІ

Інформаційні партнери