4 квітня у залі Вченої ради Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського за сприяння Української асоціації Римського клубу відбулася лекція«Економічні успіхи і провали інших країн. Уроки для України» автора світового бестселеру «Як багаті країни розбагатіли… і чому бідні країни залишаються бідними», норвезького професора Еріка Райнерта.

Послухати всесвітньо відомого норвезького економіста та дослідника економічної історії, засновника міжнародного фонду «Інший канон» зібралося близько 300 студентів-економістів та викладачів з провідних ВНЗ Києва.

Чому одним країнам вдалося вирватись з бідності, навіть не маючи природних багатств, а інші, маючи всі умови для успіху, продовжують пасти задніх? Чому треба критично ставитися до економічної теорії і уважно вивчати економічну історію? Як Україні навчитись на успіху інших країн та не повторити чужих помилок?

Про все це всесвітньо професор Ерік Райнерт розповів широкій англомовній аудиторію. Модератором лекції виступу Президент Української асоціації Римського клубу, член-кореспондент Всесвітньої академії мистецтва і науки, к. е. н. Віктор Галасюк.

Серед низки уроків для України, студенти відзначили головний – якщо хочемо бути успішні, треба переставати бути сировинною колонією і ставати країною-виробником!