Українська асоціація Римського клубу отримала права на переклад та видання нового резонансного звіту Римського клубу  “Come on!”. Про це за результатами перемовин з співпрезидентом Римського клубу Андерсом Війкманом поінформував Віктор Галасюк.

“Особливо приємно, бо цей рік для Римського клубу ювілейний – 50 річниця діяльності”, –  наголосив очільник Української асоціації Римського клубу.

За його словами, випустити книгу планується у першому півріччі, щоб представити її в жовтні українським науковцям, промисловцям та підприємцям на Київському міжнародному економічному форумі

Доповідь складається з трьох частин: перша покликана продемонструвати всю глибину нинішньої кризи і тенденцію до її посилення; друга присвячена критиці домінуючого світогляду і викладу альтернативної філософії «нового Просвітництва»; третя частина – практичні рішення.  

Жорстка критика капіталізму, неприйняття фінансових спекуляцій, відмова від матеріалізму і спрощеного розуміння світу, заклик до альтернативної економіки, «нового Просвітництва», холістичного світогляду, планетарної цивілізації – таку сьогодні повістку пропонує Римський клуб.