Співпрезидент Римського Клубу Андерс Війкман та Генеральний секретар Римського Клубу Грем Макстон прийняли участь у Київському Міжнародному Економічному Форумі «Україна та світ у новій економічній реальності», який проходив 5-6 жовтня у Києві.

Грем Макстон виступив на Пленарному засіданні КМЕФ «Глобальні виклики нової економічної реальності» та Панельній дискусії «Стратегія сталого інклюзивного розвитку».

Андерс Війкман прийняв участь у Панельній дискусії «Україна у новому світі. Шлях до успіху», а також виступив на авторському Public Talk.

На КМЕФ було також презентоване українське видання книги Грема Макстона та Йоргана Рандерса «У пошуках добробуту», здійснене Українською Асоціацією Римського Клубу.

У роботі КМЕФ взяли участь Віктор Галасюк та Віктор Вовк – Президент та Віце-президент Української Асоціації Римського Клубу.

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — головний економічний форум України та Східної Європи, присвячений економічній політиці, бізнесу та інноваціям. У 2017 році КМЕФ відвідало 1350 учасників, понад 100 спікерів з 20 країн світу та 150 представників медіа. В рамках дводенного форуму було проведено 20 панельних дискусій та 10 круглих столів, хай-тек виставка та унікальні культурні заходи.