Співпрезидент Римського Клубу Андерс Війкман та Генеральний секретар Римського Клубу Грем Макстон прийняли участь у Київському Міжнародному Економічному Форумі «Україна та світ у новій економічній реальності», який проходив 5-6 жовтня у Києві.

Грем Макстон виступив на Пленарному засіданні КМЕФ «Глобальні виклики нової економічної реальності» та Панельній дискусії «Стратегія сталого інклюзивного розвитку».

Андерс Війкман прийняв участь у Панельній дискусії «Україна у новому світі. Шлях до успіху», а також виступив на авторському Public Talk.

На КМЕФ було також презентоване українське видання книги Грема Макстона та Йоргана Рандерса «У пошуках добробуту», здійснене Українською Асоціацією Римського Клубу.

У роботі КМЕФ взяли участь Віктор Галасюк та Віктор Вовк – Президент та Віце-президент Української Асоціації Римського Клубу.

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — масштабна міжнародна подія, головною темою якої є майбутнє економічного розвитку. Щорічно на форумі обговорюються найбільш важливі проблеми не лише для України, а всього світу в цілому. КМЕФ покликаний створити потужну дискусійну платформу, об’єднавши учасників, які формують новітню історію економічного розвитку у столиці найбільшої європейської країни.

Цього року захід відвідало 1500 учасників, 150 представників медіа, 120 спікерів з 30 країн світу. В рамках дводенного форуму пройшло 20 панельних дискусій та 10 круглих столів.