22 жовтня 2018 року за сприяння Української асоціації Римського клубу та Всесвітньої академії мистецтва і науки (World Academy of Art and Science) у конференц-залі Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5, вхід з вул. Грушевського, 18/2, через 9 під’їзд) відбудеться круглий стіл «Нова освіта для нової економіки».

Як Україні стати лідером в сфері освіти? Яким чином трансформувати освітню систему і що в ній варто зберегти? Як скористатись наявними ресурсами і що зробити пріоритетом? Як з експортера талантів і сировини стати міжнародним технологічним та виробничим хабом? Як економічно наздогнати Європу та вийти на шлях сталого розвитку? В чому роль бізнеса, держави та суспільства у досягненні цих амбітних цілей?

Ці та інші питання обговорюватимуть 10 спікерів та запрошені учасники круглого столу – провідні економісти, науковці, освітяни, успішні промисловці та підприємці, журналісти і представники громадськості. Ключовий міжнародний ТОП-спікер заходу – професор Гаррі Джейкобс (США) – член Римського клубу, головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва і науки (WAAS), головний виконавчий директор і голова ради Світового консорціуму університетів (World University Consortium).

Участь у заході – за обов’язковою попередньою онлайн-реєстрацією – https://goo.gl/forms/pkMbVTYyCZckOOdt1. З будь-яких питань Ви можете звернутись до менеджера проекту – Анни Богдан, anna@clubofrome.org.ua, моб. (050) 050-11-39.

Акредитація ЗМІ триватиме до 12:00 19-го жовтня (067-748-08-19, violettagd@gmail.com, Віолетта Гайдай).